Červenec 2010

Elena zistí, prečo vyzerá ako Katherine (spoiler)

31. července 2010 v 18:52 | L!nda :) |  SpoilersKevin prezdradil veeeeľa nových informácii  o druhej sérii Vampire Diaries. Máme sa na čo tešiť! /Koľko krát som to už hovorila? :D/

Setkání Katherine s její do detailů stejnou kopií bylo velmi komplikované, zejména proto, že scéna musela být plná emocí ze setkání dvou stejných, ale naprosto rozdílných a cizích dívek. "Na sto procent to bude nabitá scéna. Elena bude nemile překvapená a vyděšená, kdežto Katherine zaujatá a bude stále působit sebevědomě, i když jí to v hloubi duše bude překvapovat.
 Když Elena zjistí, proč jsou vlastně stejné, nebude se jí to úplně líbit, ale budou zde lidé, kteří jí pomohou se s tím srovnat."odhaluje Kevin (Williamson). 


Nové spoilery o Katherine :)

31. července 2010 v 17:37 | L!nda :) |  Spoilers

Zase spoilery :D

Výkonná producentka "The Vampire Diaries" odhalila podrobnosti o příběhu Katherine v druhé sérii. V rozhovoru pro TV Guide Julie Plec vysvětlila, že Katherine bude chtít během celé série zničit vztah Eleny a Stefana. "Katherine bude prakticky chtít jediné - aby byl v Elenině vztahu se Stefanem zádrhel."řekla. "Bude to velmi zajímavé, až přijde Katherine do styku se Stefanem. S Damonem je to samozřejmě větší legrace, protože jeho sarkasmus nemizí, i když už není tak okatý, je na něm vidět, když je zraněný. Z trojúhelníku se nám stává náměstí." 
Plec rovněž ukázala, že Stefan s Damonem odhalí Katherine velmi brzy. Vyrazí jim dech hned v premiérové epizodě. "Damon si uvědomuje, že je podveden a Stefan se s Katherine setká osobně."řekla. "Ironií je, že Stefan zareagoval úplně jinak, než Damon. A rozhodně to všechny překvapí, pro dobráckého Stefana to bude neobvyklé."blýská jí v očích.Vampire Diaries - Extended Preview

31. července 2010 v 9:37 | L!nda :)

New spoilers about 2.season (Katherine, Damon, Jeremy...)

30. července 2010 v 21:52 | L!nda :) |  Spoilers


Zase tu máme nové informácie o Katherine, o tom, čo bude celkovo robiť v novej sérii a čo vlastne chce, keď sa vrátila :) A tiež je tu niečo o Damonovi, Jeremym a Anny :) Hovorí scenáristka :)

Upíří mrcha Katherine, která proměnila bratry Salvatory v sexy nemrtvé zrůdy, je zpátky v Mystic Falls - a věřte, že je připravená nadělat spoustu problémů. Výkonná producentka "TVD", Julie Plec ukazuje, že zatímco kluci objeví její skutečnou identitu velmi rychle, milostný trojúhelník bude velmi složitý, protože prakticky nebudou vědět, koho ve skutečnosti milují. Zda Elenu, nebo Katherine. 

TV Guide: Nina Dobrev si bude užívat dvou postav najednou...
JP: Nina je jeden z nejhodnějších lidí na světě a dělá si legraci, že Katherine je vlastně ona sama v "Saturday Night"(televizní show). Nina je rozhodně krásná a mazaná, ale není zlá, manipulační, ani naprostý troll! Nina je schopná být jednu minutu něžná a láskyplná holka, a druhou minutu už být manipulační a sexy mrchou! 

Promo plagát k 2.sérii

30. července 2010 v 11:50 | L!nda :)


Paul, Nina - manip

30. července 2010 v 9:35 | L!nda :)

Damon/ Elena - All I need

29. července 2010 v 22:38 | L!nda :)


Nina - osobné fotky

29. července 2010 v 15:31 | L!nda :)
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com