Říjen 2010

Rose trailer

29. října 2010 v 11:39 | Nikusha

LOOOOOONG HIATUS- check me out in FB, when something want...

28. října 2010 v 22:18 | Nikusha |  News
Čaaawte lidičky, nebudem tu dlllho, asi tak kým mi neskončia zápočty a zhony v škole. Takže týmto začínam "odstávku". Majte sa pekne za ten čas a affíčka pls nemažte si ma. Ďakujeeem. Bye bye. Good night.

Nikusha

Contact me or add me...

27. října 2010 v 22:58 | Nikusha |  News
Odteraz ma nájdete len na facebooku, maily pozerám len raz za čas a icq tiež. Takže ak niečo potrebujete, chcete sa ma spýtať či už ohľadom blogu alebo poviedok, alebo ste sa nebodaj rozhodli vypomáhať mi s blogom, pokojne si ma pridajte, ozvite sa mi- ja som veľmi priateľská osoba keď nekričím:D a nekúšem:D a veľmi rada a ochotne budem diskutovať :D. A ešte mi napadlo- ak by ste chceli zverejniť u mňa na blogu svoje poviedky....Klik na tlačítko :)
8. History Repeating

27. října 2010 v 19:15 | Nikusha
THRB

8. kapitola

"Prepáč, myslela som si, že tento...," odmlčala sa, keď hľadala správny výraz na starodávny zámok, v ktorom sa nachádzala. "...pozemok je opustený."

Hilarious caricature

27. října 2010 v 15:43 | Nikusha
Dik afficku LianQe

News about novels!!!

27. října 2010 v 11:29 | Nikusha |  News
Čawte ľudia. Mám na vás takú dôležitú otázku ohľadom mojich poviedok. Nič v tejto chvíli (rozumej do vianočných prázdnin :D) nestíham, ale aj tak nechcem vyhlásiť hiatus. Preto by som vás chcela poprosiť, aby ste mi pomohli rozhodnúť sa, ktorú poviedku písať najskôr. Rozhodujem sa medzi Damned by Sun, Deadly Attraction a The History Repeating. Hlasujte v ankete v cč! Vopred ďakujem za pomoc a vaše komenty.

Nikusha 

Vampire Diaries na Markíze od 7. novembra!!

26. října 2010 v 22:06 | Nikusha |  News
Prednedávnom som vám písala, že ako televízia Nova tak televízia Markíza maju zakupene vysielacie práva na 1.sériu The Vampire Diaries.

Z tychto dvoch televíznych stanic to bude ale TV Markíza, ktorá TVD bude vysielat ako prva a to už 7.novembra a hned dva diely po sebe. Takže nech su všetci správni česko-slovenskí fanušikovia v nedelu od 10:55 u svojich obrazoviek!!

Unexpected death.. | Ringers Elena against Kat

26. října 2010 v 21:46 | Nikusha |  Spoilers
Nejnovější spoiler, který se objevil ukazuje, že nejen Katherine se pro svoje pobavení vydává za Elenu, ale i Elena se chystá v nejbližší epizodě vydávat za Katherine.

V předchozích dnech maximálně týdnech se objevily zprávy o nečekaných umrtích, vyjádřeno v číslech uvadí se nejméně dvě postavy, které zmizí v nenávratnu.

V aktuálním dílu Plan "B" zemřela zdá se první z nich, Mason Lockwood. Ten byl bez obalu umučen naším oblíbeným antihrdinou Damonem. I když se Taylor Kinney (alias Mason Lockwood) bezprostředně po odvysílání Planu "B" v jednom rozhovorů na otázku ohledně jeho návratu do děje vyjádřil: "Nikdy neříkejte nikdy, v Mystic Falls je možné naprosto všechno." ...jeho návrat je nesporně nepravděpodobný.

Kevin Williamson, jeden z producentů TVD, v rozhovoru na toto téma naznačil okolnosti dalšího úmrtí. Více vám prozradí Celý článek


New Trailer Masqueade

25. října 2010 v 12:48 | Nikusha

Vampire Diaries Scoop: Seven Things You're Dying to Know

25. října 2010 v 12:37 | Nikusha |  Spoilers
1. Katherinin mistrovský plán spěje k výbuchu: "Všechny informace vybuchnou v průběhu příštích čtyřech epizodách..," řekla Julie Plec . "Jakmile udeří čas Díkuvzdání budeme z toho všeho velkou část vědět, ne-li většinu."

2. Katherine je starší než vypadá: Podle Julie Plec a jejího kolegy Kevina Williamsona, bude devátá epizoda plná flashbacků z roku cca 1492 natáčená v Bulharsku a ukáže nám, co dělá Katherine tak ďábelskou. Ale neuvidíme ji předtím než se stala upírem, ani toho, kdo ji proměnil.

3. Elena nebude proměněna v upíra .. Zatím: Narozdíl od knihy se naše hrdinka nepřidá k odporu ke sporýši jako Damon a Stefan v blízké budoucnosti. Nakonec může, ale nebude to tento rok.

4. Jeremy získává novou lásku a mohla by to být Caroline nebo Bonnie nebo... Můžeme očekávat, že se Jeremy znovu zamiluje. A může to být někdo koho už známe.

5. Věci budou pro Bonnie těžké: "Když se něco vyvíjí, je tu pozitivní i negativní strana," škádlí Katerina. "Budete moci vidět obě strany."

"Jde sama do sebe, učí se, jak být čarodějkou, jak být silnou čarodějkou, ale také uvidíme, že to má i nějaké slabé stránky a musí být opatrná," řekl Kevin. "Ještě toho moc neví. Už nemá svojí babičku, která by ji cokoli naučila. Je v tom sama. Má knihu kouzel a může dělat některé věci, ale je tu cena, kterou musí zaplatit."

6. Jeremy se začíná stávat hrdinou: Po tom co si uvědomil, že Elena je jediná rodina kterou má - v dobrém i ve zlém - a stýká se s Tylerem Lockwoodem, je Jeremy připravený připojit se k boji proto každému, kde se pokusí ublížit jeho sestře.

7. Alaric by měl být v bezpečí .. prozatím : "Kevin a já se cítíme silněji, když tato postava je muž, " vysvětluje Julie. "Je dospělý. Má odvahu. Je v seriále velice důležitou postavou, protože jeho osobní cesta je spojená s Isobeliným příběhem, jak jsme mohli vidět na konci první série. My jenom čekáme až nastane ten moment a přijde jeho nová cesta. Slíbili jsme mu to a nemůžeme se dočkat až se tak stane."